AKTUÁLNÍ DĚNÍ U NÁS
18/09/2018
Zavřeno
Ve dnech 20. - 21.9. 2019 je z provozních důvodů zavřeno.
03/03/2017
Omezená pracovní doba
Po dobu dovolené 6. - 10.3. bude omezená pracovní doba. Otevřeno 13 - 17hod.
23/09/2016
Nová kolekce
Připravili jsme novou kolekci Retro natural.
11/07/2016
Nové kolekce
Zařadili jsme nové kolekce industriálního nábytku Chiko White a Chiko Brown.
14/07/2015
Toskánský a Provensálský stylový nábytek
Zařadili jsme pro Vás nové kolekce italského stylového nábytku v Toskánském stylu a v Provensálském stylu. Toskánský nábytek je vyroben z masivu topolu, Provensálský nábytek z topolu a paulownie.&n... celý text
18/05/2015
AKCE -20% sestava OLE a TEMPIO
Sleva -20% na sestavu z českého nábytku OLE a TEMPIO
31/03/2015
Nová kolekce Romantic
Zařadili jsme novou kolekci ROMANTIC - zaváděcí ceny!

Nábytek z masívu, indický nábytek

Navštivte náš E-SHOP s nábytkem a aktuální nabídkou zboží pro Váš interiér! 

Indický stylový a masivní nábytek z palisandru,

je velmi populární v Anglii, Francii a Holandsku. V poslední době si získává celkově nábytek z masivu oblibu i u nás, spolu se vzrůstajícím zájmem o originální, stylový design a přírodní materiály.

Nábytek z asijského palisandru je ručně vyrábený  stylový nábytek tradiční technologií v Indii , který je jako každý správný masivní nábytek povrchově upravován voskem. 

Námi nabízený nábytek z palisandru je dodáván přímo z dílny indického výrobce bez zprostředkovatele, tzn. že ceny jsou nižší než ceny běžné pro stylový masivní nábytek na českém trhu. Nábytek z masivu je originál! Jsme schopni Vám zařídit byt, kancelář, hotel, pension nebo restauraci.

Dále Vám nabízíme novinku, nášlapy na schody z palisandru, který se vyznačuje svojí velkou tvrdostí a pevností. Jsme také schopní dodat kuchyňská a nábytková dvířka z palisandru. Jejich cena se pohybuje na cca 50% úrovni cen českých dřevin.

V naší nabídce naleznete také velmi oblíbený nábytek ze starého teaku, dovážený převážně z Indonésie firmou SNEL FURNITURE. Tento nábytek vyniká svým hrubým opracováním a originálním zpracováním v každém detailu.

 

Buďte originální a pořiďte si nábytek z masivu!

Nábytek z masivu můžeme bez nadsázky označit originálem v každém kusu. Díky jedinečnosti přírody, každý strom vyroste zcela jinak a jeho proporce a rozvržení jsou pokaždé jiné. Proto nelze masivní stylový nábytek napodobit jinak než tvarem. Vše ostatní, jako jsou letokruhy, suky a jiné pro dřevo charakteristické vlastnosti na pohled, budou pokaždé na jiném místě a v jiném tónu zabarvení.

Stylový masivní nábytek neplní jen svou funkční roli nábytku jako takového, ale působí i designově v interiéru či veknovních prostorách, dotváří tak celkové pojetí prostoru a mimojiné i odráží osobnost jeho majitele.


Neváhejte nás kontaktovat s dotazem, rádi Vám vytvoříme výhodnou nabídku a poradíme s barevnou úpravou nábytku.  Naše nabídka barevného provedení zde .

Více informací o naší nabídce naleznete v našem e-shopu v sekci "STYLOVÝ MASIV. NÁBYTEK, KOLONIÁLNÍ NÁBYTEK ". O firmě  |  Interiéry  |  Služby  |  Akce  |  Realizace  |  Stáhněte si  |  Kontakty  |  Odkazy  | RSS  | Mapa webu
(c) 2010 Copyright ART Voldřich interiery Všechna práva vyhrazena.
Tyto www stránky byly vytvořeny ve VM-Systems. Vyzkoušejte také naše řešení na internetový obchod.