AKTUÁLNÍ DĚNÍ U NÁS
18/09/2018
Zavřeno
Ve dnech 20. - 21.9. 2019 je z provozních důvodů zavřeno.
03/03/2017
Omezená pracovní doba
Po dobu dovolené 6. - 10.3. bude omezená pracovní doba. Otevřeno 13 - 17hod.
23/09/2016
Nová kolekce
Připravili jsme novou kolekci Retro natural.
11/07/2016
Nové kolekce
Zařadili jsme nové kolekce industriálního nábytku Chiko White a Chiko Brown.
14/07/2015
Toskánský a Provensálský stylový nábytek
Zařadili jsme pro Vás nové kolekce italského stylového nábytku v Toskánském stylu a v Provensálském stylu. Toskánský nábytek je vyroben z masivu topolu, Provensálský nábytek z topolu a paulownie.&n... celý text
18/05/2015
AKCE -20% sestava OLE a TEMPIO
Sleva -20% na sestavu z českého nábytku OLE a TEMPIO
31/03/2015
Nová kolekce Romantic
Zařadili jsme novou kolekci ROMANTIC - zaváděcí ceny!

Postele

Navštivte náš E-SHOP s nábytkem a aktuální nabídkou zboží pro Váš interiér! 

 Postele jsou nejčastějším zařizovacím a funkčním prvkem pro ložnice, kde nám slouží pro uvolnění a relaxaci těla po pracovním dni. Postele se zpravidla skládají z pevného korpusu, který tvoří stabilní základ postelí, dále pak z roštu, na který se posléze umisťuje matrace.

Postele jako celek posuzujeme z několika hledisek, které mají vliv na náš výsledný výběr. Prvním hlavním kritériem je volba typu postele dle konstrukce. Tak se dají postele základním způsobem rozdělit na postele klasické, tedy stabilní konstrukce a na sklopné postele, které šetří místo v pokoji ve kterém jsou umístěny.

 

Sklopné postele

Sklopné, pro někoho také známé jako výklopné či sklápěcí, vyklápěcí nebo vestavěnésklopná postel postele, představují velké řešení pro malý byt. Už žádné kompromisy s rozkládacími gauči! Dejte přednost pohodlnému a kvalitnímu spánku v noci a přes den užívejte prostoru. To vše řeší právě sklopné postele. Tyto postele Vám dokážeme nabídnout v provedení jednolůžka i dvoulůžka, s čelním i bočním vyklápěním a to buď samotné nebo se zaklápěním do skříňové sestavy, kdy je při zaklopení výsledkem celistvý pohled na skříňovou sestavu bez rozeznání skrytých a při tom tak pohodlných postelí. Takovéto postele jsme schopni nabídnout jak z masivního dřeva jako je smrk, buk, dub, javor, jasan v různých variantách moření nebo také v levnějších variantách jako jsou laminové desky v různých odstínech dřevodekorů či barev. Nabídka je široká a stejně jako u klasických postelí i zde si vybere každý dle svých požadavků. Více informací ke sklopným postelím v našem e-shopu nebo klikněte zde . Parametry a materiál konzultujte přímo s naším designérem na obchodě, popř. přes email.

 

Vyjma sklopných postelí, která mají svá specifika popsaná výše, zná většina z nás častější typ, tedy typ postelí klasické konstrukce.

Pokud se zaměříme na korpus postelí, je to samozřejmě materiál, ze kterého je vyroben a následně konstrukce, ze které vychází výsledný tvar a tedy designové hledisko tohoto prvku.

Rám klasické postele

Rám je vyráběn z několika drůhů materiálů, které se dají rozdělit do dvou základních skupin, kterými jsou přírodní a syntetické materiály. Přírodní materiály reprezentuje dřevo a kov a v druhém případě jde většinou o umělé hmoty.

Až do nedávna byly nejčastěji postele resp. jejich rámy vyráběny výhradně ze dřeva. V poslední době, kdy i postele je možné vyrábět průmyslově v sériových řadách se setkáváme spíše s kombinací všech materiálů při výrobě postele, kdy základní stavební celky tvoří dřevo a kov a různé spojovací prvky jsou stále častěji nahrazovány umělohmotnými celky. Cílem je samozřejmě nabídnout širokému spektru zákazníků cenově dostupný produkt.

 

Kvalita především

Kdo si však potrpí na kvalitu, sáhne po příjemném a teplém masivním dřevě, které ne vždy musí být  o řády dražší než v případě sériové výroby. Získáte tak produkt vysoké kvality s dlouhou životností za přijatelnou cenu.

Takovými produkty mohou být například výrobky z Indonézie a velmi kvalitního tvrdého dřeva, jako jsou postele importovány ze zemí jako je např. Indie a které máme v naší nabídce. Kdo více věří domácí produkci, může sáhnout po produktech od Jitona, HPnábytek, Unis-N, ORFA, které také vedeme v rámci naší dlouhodobé nabídky.

 

 

Kontaktujte nás pro získání kompletní nabídky postelí. Veškeré poradenské a konzultační činnosti ZDARMA!

O firmě  |  Interiéry  |  Služby  |  Akce  |  Realizace  |  Stáhněte si  |  Kontakty  |  Odkazy  | RSS  | Mapa webu
(c) 2010 Copyright ART Voldřich interiery Všechna práva vyhrazena.
Tyto www stránky byly vytvořeny ve VM-Systems. Vyzkoušejte také naše řešení na internetový obchod.