AKTUÁLNÍ DĚNÍ U NÁS
18/09/2018
Zavřeno
Ve dnech 20. - 21.9. 2019 je z provozních důvodů zavřeno.
03/03/2017
Omezená pracovní doba
Po dobu dovolené 6. - 10.3. bude omezená pracovní doba. Otevřeno 13 - 17hod.
23/09/2016
Nová kolekce
Připravili jsme novou kolekci Retro natural.
11/07/2016
Nové kolekce
Zařadili jsme nové kolekce industriálního nábytku Chiko White a Chiko Brown.
14/07/2015
Toskánský a Provensálský stylový nábytek
Zařadili jsme pro Vás nové kolekce italského stylového nábytku v Toskánském stylu a v Provensálském stylu. Toskánský nábytek je vyroben z masivu topolu, Provensálský nábytek z topolu a paulownie.&n... celý text
18/05/2015
AKCE -20% sestava OLE a TEMPIO
Sleva -20% na sestavu z českého nábytku OLE a TEMPIO
31/03/2015
Nová kolekce Romantic
Zařadili jsme novou kolekci ROMANTIC - zaváděcí ceny!

Matrace a rošty

Navštivte náš E-SHOP s nábytkem a aktuální nabídkou zboží pro Váš interiér! 

Matrace a rošty tvoří neodmyslitelnou část postelí, bez kterých by samotný rám postele byl bezcenný. Kvalitní matrace mají zásadní vliv na to, jak dobrý bude náš odpočinek resp. spánek, jak se ráno probudíme odpočatí, plni energie nastartovat se do nového dne.

Jistě se Vám již stalo, že jste se probudili celí "zlámaní" a naprosto neodpočatí. Je možné, že na to měla vliv nepříliš kvalitní matrace, kterou používáte ve Vaší posteli.

Současné matrace

Již dávno pryč jsou doby, kdy matrací byl nazýván kus molitanu, který byl položen na sololitové tvrdé desce. Takovýto materiál je zcela nevyhovující pro naše tělo, které je rozvrstveno na několik zón. Proto se dnes setkáte s tzv. vícezónovými matracemi, které dle posledních poznatků podpírají právě tu část, na kterou byly vyrobeny a přizpůsobeny.

Protože každý člověk je jiný a odpočine si na jinak tvrdém povrchu, tak i výrobci kvalitních matrací, mezi které patří i firma Gumotex nebo MABO produkují řady matrací s různou tvrdostí povrchu pro různé části těla.

Nejen matrace, ale i rošt se podílí na dobrém spánku!

Když už máte vybranou správnou matraci, je potřeba vybrat i vhodný rošt. Výběr matrace a roštu by mělo spolu úzce souviset, protože například měkké lamelové rošty mají vliv na dalším změkčení či přitvrzení matrace a výsledném efektu.

 Nabídka roštů v současnosti je stejně jako u matrací již naprosto odlišná od let předcházejících, kdy se používaly jako rošty prkna různých šířek a rozmístění, což opět nepříznivě ovlivňuje výsledný efekt pohodlného spaní.

Rošty stejně jako matrace jsou dnes již zaměřeny na zónové rozdělení a vyjma toho jsou i různé možnosti polohování a nastavování. Jinou polohu budete mít při čtení knihy a jinou při samotném spaní. Vaše otoky zmírní rošt, který lze zvednout v úrovni nohou a konečně u těch nejvariabilnějších roštů si můžete nastavit libovolné zakřivení, které bude napodobovat Vaše tělo.

Přijďte si k nám vybrat tu správnou matraci a rošt, ba co víc, aby jste si byli jisti, že Vám bude matrace vyhovovat, můžeme Vám ji zapůjčit domů na vyzkoušení. Nevěříte? Přijďte se k nám přesvětčit!

O firmě  |  Interiéry  |  Služby  |  Akce  |  Realizace  |  Stáhněte si  |  Kontakty  |  Odkazy  | RSS  | Mapa webu
(c) 2010 Copyright ART Voldřich interiery Všechna práva vyhrazena.
Tyto www stránky byly vytvořeny ve VM-Systems. Vyzkoušejte také naše řešení na internetový obchod.