AKTUÁLNÍ DĚNÍ U NÁS
18/09/2018
Zavřeno
Ve dnech 20. - 21.9. 2019 je z provozních důvodů zavřeno.
03/03/2017
Omezená pracovní doba
Po dobu dovolené 6. - 10.3. bude omezená pracovní doba. Otevřeno 13 - 17hod.
23/09/2016
Nová kolekce
Připravili jsme novou kolekci Retro natural.
11/07/2016
Nové kolekce
Zařadili jsme nové kolekce industriálního nábytku Chiko White a Chiko Brown.
14/07/2015
Toskánský a Provensálský stylový nábytek
Zařadili jsme pro Vás nové kolekce italského stylového nábytku v Toskánském stylu a v Provensálském stylu. Toskánský nábytek je vyroben z masivu topolu, Provensálský nábytek z topolu a paulownie.&n... celý text
18/05/2015
AKCE -20% sestava OLE a TEMPIO
Sleva -20% na sestavu z českého nábytku OLE a TEMPIO
31/03/2015
Nová kolekce Romantic
Zařadili jsme novou kolekci ROMANTIC - zaváděcí ceny!

Nábytek interiéru

Navštivte náš E-SHOP s nábytkem a aktuální nabídkou zboží pro Váš interiér! 

Stejně tak jak pracujeme a potřebujeme pro práci příjemné prostředí pro maximální soustředění a co nejefektivnější výkon, tak stejně tak potřebujeme místo, kde budeme relaxovat a odpočívat. Ložnice je  jedním z míst, kde užíváme klidu, pohody a načerpáváme energii pro další den.

Ložnice je i místem intimním, kde bychom měli požívat maximálního soukromí a které je určené pouze nám. Hlavními prvky ložnic jsou zejména postele, šatní skříňě, komody, lampičky a noční stolky.

Klasická ložnice nebo moderní? S námi žádný problém!

Bezesporu absolutně nejužívanějším prostorem všech domácností co do interiérů jsou jednoznačně obývací pokoje. Stejně jako v západním světě i u nás dominantními prvky drtivé většiny obývacích pokojů jsou pohovka a obývací stěna. Zatímco pohovka plní zejména designový prvek nebo funkční  prvek pokoje (oba tyto aspekty se jen těžko kombinují), tak v případě obývací stěny je tomu právě naopak.

Funkčnost snoubící se s designem

Obývací stěny lze bez větších problémů pasovat do role nejuniverzálnějšího prvku obývacího pokoje. Můžeme je využívat velmi funkčním způsobem, jako úložný prostor, ale zároveň je obývací stěna designovým prvkem celého prostoru.

Při doplnění obývací stěny o prosklenou část skříňky z celku zároveň činíme malou domácí galerii. Místo ve stěně zpravidla nachází i různá elektronika, jako je televize, přehrávač DVD disků a různá další zařízení. Zároveň nám slouží i jako krycí část na různé kabely a zásuvky, které by bez přítomnosti obývací stěny jen překážely a nelahodily našemu oku.

Dětský pokoj by měl být pro dítě vždy útočištěm a místem jeho nejbližšího osobního prostoru. Tomu by měl být dětský pokoj vždy přizpůsobován a vybavován tak, aby plně odrážel charakter dítěte jako takového.

 Dětské pokoje jsou zpravidla vybavovány nábytkem typu postele, skříně, pracovní stůl, vhodné osvětlení celého pokoje tak i stolu na optimální zvládání úkolů a práce k tomu určené.

Motivy dětského světa

Dětské pokoje by měly naprosto odpovídat dětskému myšlení a tedy plné barev a světla. Zpravidla je volena jedna dominantní barva na stěnách pokoje a je doplňována a kombinována dalšími povětšinou více kontrastními barvami pro zvýraznění jednotlivých prvků.

Snad žádný interiér v domácnostech nebývá tolik zaměřen na různé doplňky a motivy jako dětské pokoje. Děti poměrně brzy na základě různých pohádek a příběhů jim určených si osvojují vlastnosti a podoby hlavních aktrérů či hrdinů těchto příběhů a tím je pro rodiče naprosto jasně dán směr, který bude po omezené období tvořit zásadní roli v celém pokoji.

 

 

O firmě  |  Interiéry  |  Služby  |  Akce  |  Realizace  |  Stáhněte si  |  Kontakty  |  Odkazy  | RSS  | Mapa webu
(c) 2010 Copyright ART Voldřich interiery Všechna práva vyhrazena.
Tyto www stránky byly vytvořeny ve VM-Systems. Vyzkoušejte také naše řešení na internetový obchod.