AKTUÁLNÍ DĚNÍ U NÁS
18/09/2018
Zavřeno
Ve dnech 20. - 21.9. 2019 je z provozních důvodů zavřeno.
03/03/2017
Omezená pracovní doba
Po dobu dovolené 6. - 10.3. bude omezená pracovní doba. Otevřeno 13 - 17hod.
23/09/2016
Nová kolekce
Připravili jsme novou kolekci Retro natural.
11/07/2016
Nové kolekce
Zařadili jsme nové kolekce industriálního nábytku Chiko White a Chiko Brown.
14/07/2015
Toskánský a Provensálský stylový nábytek
Zařadili jsme pro Vás nové kolekce italského stylového nábytku v Toskánském stylu a v Provensálském stylu. Toskánský nábytek je vyroben z masivu topolu, Provensálský nábytek z topolu a paulownie.&n... celý text
18/05/2015
AKCE -20% sestava OLE a TEMPIO
Sleva -20% na sestavu z českého nábytku OLE a TEMPIO
31/03/2015
Nová kolekce Romantic
Zařadili jsme novou kolekci ROMANTIC - zaváděcí ceny!

Kuchyně na míru

Navštivte náš E-SHOP s nábytkem a aktuální nabídkou zboží pro Váš interiér! 

Kuchyně vždy byly a jsou jedním z hlavních center dění v interiérech ať už se jedná o vnitřní prostory domácností nebo firemní. Kuchyně neslouží pouze k vytváření pokrmů, ale spolu s jídelnou k setkávání jednotlivých členů rodiny. To kuchyň povyšuje na úroveň společenské místnosti a je potřeba při jejím návrhu a následné realizaci s tímto počítat.

 Pro ukázky některých našich realizací kliněte na sekci REALIZACE .

 

9 důvodů proč kuchyň právě od nás:

  1. Přijedeme, zaměříme, poradíme a vypracujeme grafický návrh včetně cenové nabídky.
  2. Námi vypracované nabídky jsou včetně dopravy a montáže. Konečná cena bez dalších skrytých doplatků a příplatků. Jsou přehledné a s přesnou specifikací, za co utrácíte své peníze.
  3. Při dodání se spotřebiči je jejich montáž a zapojení zdarma. Jsme schopni dodat spotřebiče všech značek.
  4. Používáme kvalitní kování BLUM s doživotní zárukou. Po dohodě se zákazníkem je možné dodat i jiné designové kování, nebo naopak levnější typ.
  5. Nejsme kuchyňské studio, ale truhláři a designéři pracující s nejrůznějšími materiály od masívu, přes lamino, dýhy i z exotických dřevin, až po corian, nebo přírodní kámen.
  6. Kuchyňské linky navrhujeme podle inovativní metody DYNAMIC SPACE, který firma BLUM na základě svých dlouhodobě získávaných poznatků neustále zdokonaluje.
  7. Neznáme atypické rozměry. Navíc jsme schopni vyrobit i další nábytek ve stejném designu jako je Vaše kuchyňská linka.
  8. Po dohodě se zákazníkem poradíme i s prostorovým a barevným řešením, zbývající ho interiéru.
  9. Snažíme se reagovat pružně a mít osobitý přístup ke každému zákazníkovi.

 

MATERIÁLY KUCHYNÍ

Korpusy - lamino tloušťky 18mm a jsou opatřeny tvrzenou ABS hranou. Používáme nejčastěji lamina od německých výrobců EGGER, KAINDL, WODEGO, nebo českého výrobce KR ONOSPAN.

Dvířka - nejčastěji používaný materiál je MDF tloušťky 16 - 20mm opatřen lisovanou fólií se širokou škálou frézování a odstínů dřevodekoru, uni barev a lesků. V nabídce máme i dvířka z masivu z různých dřevin. Pro dvířka ve vysokém lesku lze nabídnout i lakovaná dvířka v jakémkoliv odstínu RAL, popřípadě pro úspornější variantu HPL desky ve vysokém lesku.

Pracovní desky - jsou kvalitní dřevotřískové desky tloušťky 28, 38, 48, nebo 60mm povrchově upravené odolným HPL laminátem. Spoje pracovních desek jsou ošetřeny těsnícím lepidlem. U kuchyňských linek vyšších cenových relací lze použít desky z umělého kamene corian, nebo i přírodního kamene.

ALU rámečky se skleňenou výplní - v nabídce je široká škála profilů a skleněných výplní, které Vám rádi na požádání předvedeme.

Kování - používáme kování firmy BLUM které má atest na 100 000 otevření což je zárukou dlouhé životnosti. V naší nabídce naleznete jak levné výsuvy metabox, tak dražší výsuvy s tlumením dorazu TANDEMBOX, nebo designové výsuvy INTIVO také s tlumením dorazu.


Spotřebiče - veškeré námi dodané  spotřebiče jsou montovány a zapojeny zdarma. Po dlouholeté zkušenosti upřednostňujeme spotřebiče BRANDT, BLOMBERG, Küppersbusch, De Dietrich, TEKA, BEST, ale jsme schopni dodat jakékoliv další spotřebiče které jsou na Českém trhu jako WHIRLPOOL, GORENJE, FAGOR, KARMA ajn.


Dřezy a baterie - dodáváme jak nerezové, tak granitové v široké škále odstínů tvarů od různých výrobců, jako BLANCO, FRANKE, SCHOCK, nebo TEKA a další.


Úchytky, osvětlení a jiné doplňky
- v naší nabídce najdete drátěný program a osvětlení od firem jako MIVOKOR, HETTICH a velký výběr úchytek od různých dodavatelů

 Grafické návrhy a poradenství zdarma platí pouze při následné realizaci. Grafický návrh za poplatek 1.000 Kč, poradenství 300 Kč/hod. bez DPH.

Neváhejte nás kontaktovat pro více informací .

O firmě  |  Interiéry  |  Služby  |  Akce  |  Realizace  |  Stáhněte si  |  Kontakty  |  Odkazy  | RSS  | Mapa webu
(c) 2010 Copyright ART Voldřich interiery Všechna práva vyhrazena.
Tyto www stránky byly vytvořeny ve VM-Systems. Vyzkoušejte také naše řešení na internetový obchod.